Ucuz Ev Bulma

Ucuz Ev Bulma
29 Mart 2019

Ucuz Ev Bulma Yolları

Trabzon gibi gelişmekte olan bir ilde gayrimenkul sahibi olmak pek çok kişinin hayali ve bu hayali gerçeğe dönüştürmenin yolu ise ucuz ev bulmaktan geçiyor. Bunun için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Birikiminizi yanlış bir gayrimenkule yatırmamanız için ucuz ev bulma yollarını sıraladık.

Gelişmeye Başlayan Bölgeler

Uygun fiyatlı ev bulmanın en kolay yollarından biri şehir merkezinden uzaklaşıp gelişmeye başlayan bölgelere yönelmektir. Ulaşımın olduğu ancak merkezden uzak bölgelerde yeni evlere çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Trabzon’da Çukurçayır bölgesi bu konuda oldukça ilerleme gösteriyor.

Konut Kampanyaları

Konut sektöründe hem devlet hem de özel şirketler tarafından kampanyalar yapılıyor. Bankalar belli dönemlerde konut kredisi faiz oranlarında indirime gidiyor. Emlak Konut gibi büyük markalar pek çok markayı bir araya getirerek ödeme kampanyaları düzenliyor. Bu kampanyaları takip ederek uygun fiyatlı ev bulma yolunda önemli bir adım atabilirsiniz. 0.97 Konut Kredisi ile Baysal İnşaat Trabzon’un önemli inşaat firmalarındandır.

İstanbul Dışında Konut Fiyatları

Ucuz ev bulmak için İstanbul dışındaki gayrimenkul fiyatlarını incelemekte de fayda var. İstanbul’a yakın bölgelerde ve Anadolu şehirlerinde daha uygun fiyatlı gayrimenkuller bulabilirsiniz. Mesela Karadeniz’in başkenti Trabzon’da cebinize uygun ve diğer firmalara göre oldukça ucuz fiyatlara sahip Baysal İnşaat; ev sahibi olmak isteyen insanlara ödeme kolaylıkları ile büyük fırsatlar sunuyor.

BENZER HABERLER

  • Ulaşım Adresi

  • Cumhuriyet Mah. Yavuz Selim Bulvarı Özgür Cad. No 4 Baysal Plaza Ortahisar / TRABZON

Türkiye Emlak İletişim Çağrı Merkezi Çağrı Merkezi
Bizi Arayın Bizi Arayın
× How can I help you?