Trabzon Satılık Daire | 1461 Rezidans – L Blok – 8.Kat – Kuzeybatı

Çukurçayır (Trabzon 1461 Rezidans)

0₺
Oda Sayısı 2+1
Metrekare 107m²
Bulunduğu Kat 8. kat

Daire Özellikleri

Durum Satıldı
Tür Daire
Bina Yaşı 3
Oda Sayısı 2+1
Yüz Ölçümü 107m2
Toplam Kat 10
Bulunduğu Kat 8
Isınma Doğalgaz (Kombi)
Krediye Uygun
Cephe KUZEYBATI
Blok L Blok
Emlak Durumu İnşaat Halinde
Yapı Tipi Betonarme
Site İçinde EVET

Daire Detayları

Trabzon 1461 Rezidans – L Blok – 8.Kat – Kuzeybatı

Şehrin merkezinde olmak, şehir insanı olmak günümüzde sevilen bir şey… Şehirden bağımsız yaşamak herkesin tercih edeceği bir durum değil. İş, okul ve benzeri sebepler ile şehrin karmaşıklığında yer almak zorundayız ve çoğumuz bunu seviyoruz da. Ancak şehirden kaçıp biraz sakinlik yakalamak da ruhu besleyen, dinlendiren ve enerji toplamayı sağlayan bir durum… Bunu sağlayacak, modern bir yaşam alanı tasarımı ise soruna harika bir çözüm alternatifi… Trabzon satılık daire arayışı söz konusu olan pek çok kişi, bu düşünceler ile kararsız kalıyor. Trabzon 1461 Rezidans daireleri ile şehirle arasına mesafe koymak isteyen şehir insanına hitap ediyor. 5 dakikada şehir merkezine inip, hastane, havalimanı ve sahil gibi noktalara ulaşabilirken, evinize döndüğünüzde, yemyeşil bir doğanın içinde, denize nazır balkonunuzda soluklanabilirsiniz.

Trabzon Satılık Daire Beklentilerinin Çok Üstünde

Trabzon satılık daire seçenekleri, belli standartlar, belli imkânlar ve çeşitli konumlar sağlayabilir. Ancak böylesine stratejik bir konumda yaşam kurmak, oldukça avantajlı ve özel bir durum… Hele de L Blokta, 8. Katta bulunan daire, kuzeybatı cepheli olması ile size her günü maviliğin dinginliği ile sonlandırma fırsatı verecektir. Diğer taraftan 2+1 tasarımını 107 m2 alana yaymış olması, dairenin daha ferah bir atmosfere sahip olması anlamına gelir. Trabzon satılık daire alternatifleri arasında çok da sık karşımıza çıkmayan bir genişlik, deniz manzarası ve önü açık konumu ile daireyi daha da cazip kılıyor.

Çünkü burada sizi sadece 2+1 ev beklemiyor. Aynı zamanda güvenlik kontrollü girişi olan bir yaşam alanı, kapalı otoparkı, çocukları düşünen ve önemseyen donatıları, sağlık ve spor alanları ile alışveriş imkânları yaşamınızı zenginleştirmek üzere sunuluyor. Baysal İnşaat ekibi tarafından hayal edilip gerçeğe dönüştürülen bu proje, sizi yorucu Trabzon satılık daire aramalarından kurtaracak ve hayallerinize kavuşturacak. Temsilciler ile hemen iletişime geçip, detaylı bilgi alabilirsiniz ve bu hayali gerçekleştirmek için neler yapılması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Çeşitli fırsatlar, indirimler ve de ödeme seçenekleri sizin için süreci daha sorunsuz kılacaktır.

Diğer ilanlarımıza göz atmak için tıklayınız. 

Sahibinden.com’daki ilanlarımız için tıklayınız. 

Bu İlanı Sosyal Medya'da Paylaş


Talep Formu

  • Ulaşım Adresi

  • Cumhuriyet Mah. Yavuz Selim Bulvarı Özgür Cad. No 4 Baysal Plaza Ortahisar / TRABZON

Türkiye Emlak İletişim Çağrı Merkezi Çağrı Merkezi
Bizi Arayın Bizi Arayın
× How can I help you?