Trabzon Satılık Daire | Trabzon 1461 Rezidans A Blok 2+1 Daire

Çukurçayır (Trabzon 1461 Rezidans)

0₺
Oda Sayısı 2+1
Metrekare 117m²
Bulunduğu Kat 5. kat

Daire Özellikleri

Durum Satıldı
Tür Daire
Bina Yaşı 3
Oda Sayısı 2+1
Yüz Ölçümü 117m2
Toplam Kat 12
Bulunduğu Kat 5
Isınma Doğalgaz (Kombi)
Krediye Uygun
Cephe GÜNEYBATI
Blok A Blok
Emlak Durumu Tamamlanmış
Yapı Tipi Betonarme
Site İçinde EVET

Daire Detayları

A Blok – 5. Kat – Güneybatı

Trabzon sayısız güzelliği, şehir merkezinin enerjisi ve dinamik şehir yaşamı ile herkesin gönlünde yer edinmeyi başarabilen bir şehir. Ancak şehrin tüm bu güzelliğine karşın, merkezinde bir yaşam kurmak çok da cazip olmayabilir. Bu bakış açısının ürünü olarak, şehrin imkânlarının hemen yanı başında olmayı sağlayan, şehirden bağımsız olmadığı gibi, Trabzon’un doğal güzelliklerinin koynunda yer alan Trabzon 1461 Rezidans, tam aradığınız yaşam fırsatı olabilir. Trabzon satılık daire alternatifleri oldukça fazlayken, böylesine özel ve güzel bir alternatif olan proje, istisna bir fırsattır. Hastanesinden otogarına şehrin tüm imkânlarına sadece 5 dakikalık mesafede yer aldığı gibi, aynı zamanda maviyle yeşilin en güzel tonlarını evinize dâhil eden proje, ayrıcalıklı bir yaşam fırsatıdır.

Trabzon Satılık Daire Seçimi

Trabzon satılık daire alternatiflerini incelediğinizde, benzersiz özellikleri ile ön plana çıkan Trabzon 1461 Rezidansfarklarını hemen siz de gözlemleyeceksiniz. Kim penceresini her açtığınızda mavi ve yeşilin evine huzur getirmesini istemez ki? İşte bu düşüncede olanlar, güvenliği, kapalı otoparkı, park ve bahçeleri, çocuklar için keyifli alanları olan, bunun yanı sıra alışveriş yapma imkânları ile sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren bu yaşam merkezini tercih etmeliler. A Blokta, 5. Katta yer alan dairemiz, Güneybatı yönlü bir konuma sahiptir ve bu özelliği ile denizi görürken, aynı zamanda site içerisini de gören hâkim bir konumdadır.

Trabzon satılık daire seçiminde ön plana çıkan tüm bu fırsatlar, aslında yaşam alanı seçiminizi kolaylaştırıyor. Her şeyden öte, Baysal İnşaat tecrübesi ve profesyonelliğine sahip olan proje, güven veriyor ve bu özelliği ile ön plana çıkıyor. Satış danışmanları ile iletişime geçerek, siz de hem dairemiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz, hem de satın alma sürecini başlatabilirsiniz. Fırsatlar kaçmadan yakalayıp, şehrin en stratejik noktasında bir yaşam kurabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızın sadece 5 dakikalık uzaklıkta yer alması, muhteşem manzarası ve daha sayısız imkânı ile yeni yaşamınızı nerede kuracağınızı tespit etmiş oldunuz. O halde daha fazla zaman kaybetmeden hemen danışmanlar ile görüşün, seçiminizi yaparak evinize kavuşun!

 Facebook adresimizi takip etmeyi unutmayın. 

Bu İlanı Sosyal Medya'da Paylaş


Talep Formu

  • Ulaşım Adresi

  • Cumhuriyet Mah. Yavuz Selim Bulvarı Özgür Cad. No 4 Baysal Plaza Ortahisar / TRABZON

Türkiye Emlak İletişim Çağrı Merkezi Çağrı Merkezi
Bizi Arayın Bizi Arayın
× How can I help you?