Trabzonda topraktan satılık daireler

Çukurçayır (Trabzon 1461 Rezidans)

850.000₺
Oda Sayısı 3+1
Metrekare 167m²
Bulunduğu Kat 8. kat

Daire Özellikleri

Durum Satılık
Tür Daire
Bina Yaşı 1
Oda Sayısı 3+1
Yüz Ölçümü 167m2
Toplam Kat 10
Bulunduğu Kat 8
Isınma Doğalgaz (Kombi)
Krediye Uygun Değil
Cephe GÜNEYDOĞU
Blok K Blok
Emlak Durumu İnşaat Halinde
Yapı Tipi Betonarme
Site İçinde EVET

Daire Detayları

Trabzonda Topraktan Satılık Daireler

Bu yazımızda herkesin aklına belli bir dönem gelmiş olan topraktan satın almak ile ilgili sorularınıza bir takım cevaplar vermeye çalışacağız. Trabzonda topraktan satılık daireler ile ilgili yazımız detaylarıyla aşağıda.

Peki ama tam olarak nedir topraktan satılık daireler kavramı? Avantajları nelerdir? Dezavantajları nelerdir? İyi bir yatırım aracı mıdır? Önemli kriterler nelerdir? Riskler nelerdir?

Topraktan satılık daireler daha uygun fiyata sizlerle bulaşabilir. En önemli kriter ve problem teşkil edebilecek olan soru işaretiyse şirketin güvenilirliğidir. Peki bu nedir?

Piyasada çok ama çok inşaat firması bulunmaktadır. Bir kısmı en başından beri art niyetli,bir kısmı yolun yarısında işin içinden çıkamayacağını farkedemeyerek teslim edilmesi gereken daireleri teslim edemezler. Peki bir şirkete nasıl güvenebiliriz?

Şirket Profili

Yatırım yapmayı düşündüğünüz daireyi yapan müteahhit firmasının profiline bakınız. Peki bu tam olarak ne demektir? Güvenilirlik,kurumsallık,profesyonel yönetim anlayışı,müşteri memnuniyeti gibi kriterler bir şirketin en önemli değerlendirme kriterleridir. Daha önce yaptığı işlere bakarak bir profil oluşturabilirsiniz. Gerekirse hali hazır konutlarında oturan malikler ile konuşup firmanın nasıl işlediğini ve bu süreçten memnun olup olmadıklarını sorabilirsiniz.

Sözleşme Detayları

İmzalayacağınız sözleşme detaylarına bakmanızı gerekirse alanında uzman kişilere danışmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde müteahhitten inşaat malzemelerine,anlaşma koşullarına dair baskı oluşturabilirsiniz. Örn;cam,beton,mutfak sınıflarını öğrenmek gibi detaylara bakabilirsiniz. Teslim süresinde teslim edilmeyen daireler için ne gibi yaptırımlar bulunuyor. Bunlara bakarak ön güvenceye alabilirsiniz kendinizi.

Trabzonda Topraktan Satılık Daireler

Peki Trabzonda topraktan satılık daireler için kriterler nelerdir? Bilindiği gibi her yıl düzenli artışın yaşandığı turizm gelirleri sayesinde konut fiyatları inmemekte ve daha da yükselmekte. Peki bunun daire almayı düşünen insanlara etkisi nasıl olmakta? Şüphesiz ki bu durum daire satın almayı düşünen insanların canını sıkmakta ve onları Trabzon’da topraktan satılık dairelere itmektedir. Bu noktada zaten güvenilir firmaların sayılı olduğu Trabzon’da lokasyon,ürün,müşteri memnuniyeti gibi kriteleri ön plana çıkaran firmaları bulun. Çok açılmayan aldığı işlerin sorumluluklarını bilen ve zamanında teslim eden firmalarla çalışmalısınız.

Yatırım İçin Lokasyon

Gayrimenkul için en önemli can damarı olan lokasyon ve ulaşım aksları çok önemlidir. Yatırımınızı topraktan yaparken satın alacağınız dairenin bölgesinin teslim zamanı oluşacak çehresini ön görmelisiniz. İmar planları bu noktada önemli bir unsurdur. Belediye projeleri,sosyal olanaklar gibi değerlendirme kriterlerine bakıp size en uygun fiyat ve uygun koşullarını seçebilirsiniz. Trabzonda topraktan satılık daireler konusunda öne çıkan firmamız sizlere vade farkı olmadan topraktan daire satın almanızı kolaylaştırıyor. Gelin sizleri yeni bir yaşam sahibi yapalım.

 

Bu İlanı Sosyal Medya'da Paylaş


İlan Videosu

İlan Konumu

Talep Formu

  • Ulaşım Adresi

  • Cumhuriyet Mah. Yavuz Selim Bulvarı Özgür Cad. No 4 Baysal Plaza Ortahisar / TRABZON

Türkiye Emlak İletişim Çağrı Merkezi Çağrı Merkezi
Bizi Arayın Bizi Arayın
× How can I help you?