Baysal İnşaat’tan Konut Fırsatları Part 1

Baysal İnşaat’tan Konut Fırsatları Part 1
12 Haziran 2019

Trabzonda Satılık Daire

Trabzonda Satılık Daire | Trabzon’da 30 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Baysal İnşaat, 0.97  faiz oranı ve 60 aya varan vadeli konut projeleriyle, merkezi lokasyonlarda ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara hizmet veriyor

Trabzonda Satılık Daire | Trabzon’da 30 yılı aşkın bir süredir inşaat sektöründe faaliyet gösteren Baysal İnşaat ailesiyle bir araya geldik. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Harun Baysal, Kurumsallaşmadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ustaalioğlu ve Proje ve Şantiyeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Baysal, konut sahibi olmak isteyenlere sundukları avantajları,  şehrin yöneticilerinden beklentilerini, inşaat sektöründeki yenilikleri, Arap yatırımcıların piyasaya kattığı canlılığı ve sektöre dair merak edilenlere ilişkin sorularımızı içtenlikle cevaplandırdı.

İş dünyasından önemli insanlarla gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajımızdan satır başları:

Harun Baysal Bey öncelikle şirketinizi ve sizi tanıyabilir miyiz?

Baysal İnşaat, 30 yılı aşkındır inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu zaman zarfında onlarca projeler ürettik. Bine aşkın daire yaptık. Bir kısmını sattık. Mutlu yuvaların kurulmasına vesile olduk. Bundan dolayı da çok mutluyuz.  Aile şirketiyiz. Ama aynı zamanda kurumsallaşmaya çok önem veriyoruz.

Ülkede ekonomik anlamda sıkıntılı bir süreç yaşandı. Şirketiniz ve inşaat sektörü bu süreçten etkilendi mi?

Kurumsal bir şirketiz. Bu yüzden piyasada yaşanan sıkıntılar bizi pek fazla  etkilemiyor. Diğer şirketlere oranla daha az etkileniyoruz. Devam eden iki projemiz var. İlki rezidans projesi , 500 dairenin üzerinde; bir diğeri de üniversite mahallemizde 100 dairenin üzerinde bir konut projesi. Kriz döneminde durmadık,  üretmeye devam dedik. Bir manada sıkıntı oluştu ama biz üretmeye devam dedik.

Bu kriz dönemi insanların alım gücünü de etkiledi. Kriz dönemlerinde müşterilerinize özel avantajlar sunuyor musunuz?

Dönemsel olarak müşterilerimiz için belli kampanyalar yapıyoruz. Bazı bankalarla anlaşma yapıp kredi şartlarımızı uygun hale getiriyoruz. Kendi bünyemizde vatandaşa cazip gelsin diye kampanyalar yapıyoruz. Bunlar tabii dönemsel oluyor , sürekli olmuyor. Piyasalarda gelişen durumlardan dolayı döviz ve  faizlerin artmasından dolayı müşterilerimiz açısından bakınca sıkıntılar oluyor. Bu durumu biz Baysal İnşaat olarak indirimli faiz kampanyası ile alıcılar için avantaja çeviriyoruz.  dönemsel kampanyalar yapıyoruz. Devam eden kampanyalarımız da var.

Trabzonda satılık daire

NOT: Röportajın Devamı Gelecektir.

BENZER HABERLER

  • Ulaşım Adresi

  • Cumhuriyet Mah. Yavuz Selim Bulvarı Özgür Cad. No 4 Baysal Plaza Ortahisar / TRABZON

Türkiye Emlak İletişim Çağrı Merkezi Çağrı Merkezi
Bizi Arayın Bizi Arayın
× How can I help you?