Trabzon da Satılık Daire Almanın Kolay Yolları

Trabzon da Satılık Daire Almanın Kolay Yolları
06 Ocak 2020

Baysal İnşaat, 1987 yılından itibaren müteahhitlik hizmeti veren bir aile şirketidir. Yıllardır yaptığımız projeler ile binlerce aileyi ev sahibi yaptık. Öyle ki Trabzon da Satılık Daire denildiğinde akla ilk gelen Baysal İnşaat olmaktadır.

Yapımı devam eden ve büyüklüğü ile göz dolduran 1461 Rezidans projemizde birçok daire tipi bulunmaktadır. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 6+1 dubleks dairelerimiz ile Trabzon da  her aileyi ev sahibi yapabilecek konumdayız.

Toplumun her kesiminin ihtiyaçlarına önem verdiğimiz için bay – bayan ayrı olmak üzere spor salonları, yüzme havuzları, sauna gibi opsiyonlarımız mevcuttur. Ayrıca kapalı otoparkı ile Trabzon da bir ilki yaşatacağımızdan eminiz.

1461 Rezidansta  Trabzon şehir merkezine çok yakın (aracınızla 2 dakika) ancak gürültüden ve trafik yoğunluğundan çok uzaktasınız. Bu ayrıcalıklı ve özel proje açık ferah alanları ile yeşil dokusuyla mükemmel bir iklim ve çevre konumunu sizlere sunacaktır.

Son zamanlarda devlet bankaları, ev almak isteyenlere yönelik faiz oranlarında indirime gitmektedir. Biz de, Trabzonda Daire almak isteyen müşterilerimize 0,79’dan kredi kullandırabiliyoruz. Mesela, 250.000 TL olan 2+1 dairemizi 2500 TL aylık taksit ile almanız artık mümkün. Aynı zamanda 3+1 dairemizi 3500 TL aylık taksitle alabilirsiniz.

1461 Rezidans, denizin ve yeşilin kesiştiği alanda yapılıyor. Trabzon da Satılık Daire arıyorsanız önceliğiniz güvenli, modern, özgür ve ufku açık dünyalar olmalıdır.

 

2+1 Dairemizi görmek için lütfen tıklayınız. 

Facebook adresimizi görmek için tıklayınız. 

BENZER HABERLER

  • Ulaşım Adresi

  • Cumhuriyet Mah. Yavuz Selim Bulvarı Özgür Cad. No 4 Baysal Plaza Ortahisar / TRABZON

Türkiye Emlak İletişim Çağrı Merkezi Çağrı Merkezi
Bizi Arayın Bizi Arayın
× How can I help you?